Mai-Series bg fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

For all of you Mai-Series bulgarian fans out there... I guarantee - You CAN die here ^^
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Правила на форума

Go down 
АвторСъобщение
Nao-senpai ^^
Admin
Admin
Nao-senpai ^^


Брой мнения : 176
Join date : 29.08.2008
Age : 32
Местожителство : отново село Добрич

Правила на форума Empty
ПисанеЗаглавие: Правила на форума   Правила на форума I_icon_minitimeПет Авг 29, 2008 1:29 am

Добре дошли.

Ето малко скромни правилца от моя милост, които ми се иска да спазвате:

1. Имате право на аватар, подпис и прочее. Подписът може да включва и картинка. Нека не е много голям, защото става досадно да превъртаме със скролчето на мишката 20 пъти, за да отидем 10 мнения по-надолу. Аватарът също нека не е огромен, защото, ако е прекалено широк, той разширява екрана, оттам се разпространява и шрифта до по-далечни разстояния, появява се страничен скрол за местене... Не е приятно.

2. Не знам дали знаете, но живеем в България. Да не виждам шльокавица из мненията ви. Когато братята Кирил и Методий са измисляли азбуката, определено не са имали в предвид, че 6 е "ш". Пишете на чист български.

3. Не спамете! Има си отделен раздел за спамене и флууд, където може да правите ама каквото си поискате Е, не всичко, но почти всичко.

Ето какво разбирам под "Спам" :
Тема за Наруто например, и някой да напише: " Това е глупаво, Блийч е мн по-яко."
Това е спам.
Стига да се придържате към темата, а не да отваряте разговори, всичко ще е наред
Например:
А: "LK прави много по-яки пародии от MasakoX и Vegeta".
B: " Съгласен съм."
C: "Аз пък мисля, че са оригинални."
D: " Мога да ти покажа 101 причини, поради които LK е по-добър от тях."
E: " Хех, говорейки за 101, гледали ли сте "101 далматинци" ?"
F: " Да, става детското."

Отговори A, B, C, D не са спам. Свързани са пряко с темата. E и F обаче са СПАМ и следва да бъдат изтрити от мен, а по-нататък, живот и здраве и от бъдещите модератори.

Надявам се да разбрахте

4. Не флуудете! (Освен в "На лафче" раздела)
Какво е флууд?
Това са няколко мнения, постнати едно след друго, или мнение, съдържащо само една емотиконка например, или само едно "ок". Вие това за мнение ли го броите? Чист флууд си е.
Нека мненията ви бъдат поне малко по-дълги - от поне 1 изречение.
Що се отнася за постовете едно след друго - има си бутон ЕДИТ за тая работа - Влизаш и допълваш това, което си искал да кажеш.
И все пак, разрешавам мнение след друго (от един потребител) само ако предното е било постнато преди повече от час

5. Не се обиждайте! Не обичам караниците. Аз съм спокоен човек и искам да има мир. Разбира се, понякога се налага. Но поне не го правете в темите! Отидете в раздел "На лафче", отворете тема "Караницата на Георги и Крисо" например и се карайте там. Макар че наистина се надявам да не се стигне дотам.

6. Приемам критики относно форума, само ако са любезно отправени, с желанието да ми помогнат да го направя по-уютен. Критики от сорта на " Тоз сайт за нищо не става. Супер си проста!" не приемам, даже ще трия.

7. Критики относно каквото и да било друго, освен форума, са напълно забранени! Не желая в собственият ми форум да ме ругаят. Стига си ми като го правят по други места

8. Спорове с екипа са забранени! Както админи, така и модератори моментално получават имунитет.

Запазвам си правото да променям тези правила, когато пожелая, като разбира се първо ще ви уведомявам за това.
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:metalsoul
 
Правила на форума
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Mai-Series bg fans :: Правила :: Правила, съвети, критики-
Идете на: